Wizja

Doświadczony zespół specjalistów, najnowocześniejsze urządzenia medyczne, bliska współpraca z publicznymi placówkami ochrony zdrowia, a tym samym dostępność do diagnostyki i kompleksowego leczenia onkologicznego - to główny cel, który przyświecał władzom NU-MED Grupy podczas tworzenia centrów medycznych w różnych regionach Polski. 

Pod wspólnym znakiem NU-MED firma utworzyła trzy specjalistyczne placówki - w Elblągu, Katowicach i Tomaszowie Mazowieckim. W 2016 otwarty będzie kolejny - w Zamościu. Zakres leczenia w poszczególnych placówkach jest różny i zależy od miejscowych uwarunkowań. Wszystkie łączy radioterapia, czyli leczenie promieniowaniem jonizującym. 

Zasadą NU-MED jest współpraca z partnerami publicznymi, dlatego wszystkie istniejące ośrodki oraz ten budowany w Zamościu, tworzone są przy szpitalach. Sąsiedztwo i współpraca uzupełniają ofertę placówek publicznych i placówek NU-MED. Podstawowym celem jest zapewnienie pacjentom lepszej dostępności do diagnostyki i radioterapii oraz podniesienie skuteczności zarówno diagnozy, jak i leczenia. Cel ten, w pierwszych latach działalności, realizowany był poprzez zbudowane od podstaw, sukcesywnie rozwijane i zarządzane do dzisiaj Centrum Radioterapii i Usprawniania NU-MED mieszczące się w Elblągu.

Doświadczenie zdobywane przez lata, połączone z konsekwencją zarządzających oraz wychodzeniem naprzeciw zmieniającym się możliwościom sprzętowym i oczekiwaniom pacjentów, pozwoliło na dynamiczny rozwój Grupy. Wynikiem tego jest rozszerzenie obszaru działania na południe Polski - powstało Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Katowice - placówki otwartej w 2013 roku w stolicy Górnego Śląska, która ściśle współpracuje ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym i Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym nr 5 w Katowicach. Z kolei NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Tomaszów Mazowiecki jest trzecią, w pełni działającą placówką wchodzącą w skład Grupy. W 2016 roku w centrum Zamościa otwarty zostanie kolejny szpital NU-MED.

Kontakt

Nu-med S.A
ul. Królewiecka 146,
82-300 Elbląg
tel. 055 235 89 37

Projekt i realizacja © 2014 agencja reklamowa soluma – projektant stron www
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Content

Od 1 stycznia 2015 r. rozpoczęliśmy leczenie pacjentów zgodnie z tzw. szybką ścieżką onkologiczną.

Szczegółowe informacje dla pacjentów oraz szpitali zainteresowanych współpracą w ramach pakietu onkologicznego uzyskacie Państwo pod nr
tel. 55 235 89 01.
http://pakietonkologiczny.gov.pl/